Gabinet Światełko w Tunelu

gabinet-page-imgZdrowie jest jedną z najcenniejszych rzeczy w naszym życiu. Często o tym zapominamy. Nie zastanawiamy się nad tym, ile warta będzie nasza wiedza, rozwinięty umysł, sukcesy zawodowe i finansowe, jeśli zabraknie nam zdrowia. Nie myślimy o tym, że wówczas cały wypracowany czas i pieniądze będziemy musieli poświęcać na jego ratowanie.

Jeśli już musimy się zająć swoim zdrowiem, niestety coraz częściej mamy do czynienia z sytuacją, w której nasze wyniki badań są w normie, podczas gdy my sami czujemy się coraz gorzej.
Z tego powodu trafne wykrycie przyczyn choroby jest warunkiem koniecznym do trwałej poprawy zdrowia. Bez tego choroba będzie tylko się wycofywała, by za jakiś czas znowu powrócić.

Biorąc pod uwagę Państwa zdrowie, ograniczony czas i wymagania dotyczące skuteczności terapii proponujemy Państwu wykonanie testu EAV.

Test EAV wykorzystuje metodę elektroakupunkturową dr Voll’a, która pozwala odkryć często ukryte powiązania pomiędzy toksynami, drobnoustrojami obecnymi w naszym organizmie, a narządami i tkankami, dotkniętymi zmianami chorobowymi.

Test EAV z dużą dokładnością wykrywa toksyny, mające niebagatelny wpływ na nasze zdrowie. Należą do nich m.in.:

  • wirusy, bakterie, grzyby, pasożyty, pierwotniaki
  • metabolity (produkty przemiany materii)
  • szczepionki
  • pestycydy i inne substancje pochodzenia chemicznego używane w rolnictwie
  • konserwanty, stabilizatory, emulgatory, substancje uszlachetniające smak, barwniki, czyli substancje wykorzystywane w przemyśle spożywczym
  • metale ciężkie


Największą zaletą testu EAV jest nie tylko zupełna bezinwazyjność, lecz także możliwość uzyskania informacji, które dla diagnostyki konwencjonalnej są nieosiągalne.

Podczas naszych konsultacji zajmujemy się:

  • znalezieniem głównych przyczyn problemów ze zdrowiem
  • dobraniem odpowiednich ziołowych preparatów i naturalnych kuracji, mających na celu oczyszczenie i regenerację organizmu
  • dobraniem odpowiedniej diety, wykluczając produkty, które dla organizmu stanowią truciznę, przez co utrudniają powrót do zdrowia
  • przekazywaniem informacji, w jaki sposób można samemu utrzymywać układ odpornościowy na wysokim poziomie, by mógł on nieustannie bronić nas przed zagrożeniamiZatem - jeśli chcesz:

poznać prawdziwe przyczyny swoich chorób
zmniejszyć podatność na infekcje
wyciszyć reakcje alergiczne i stresowe
oczyścić i zregenerować swój organizm


Zadzwoń i umów się na wizytęPamiętaj, że nie jesteśmy tu po to, by Cię leczyć – jesteśmy po to, by nauczyć Cię jak powrócić do stanu równowagi organizmu, w którym on sam siebie uzdrawia i regeneruje.
I jak potem ten stan podtrzymywać.

Jesteśmy gotowi dzielić się z Tobą swoją wiedzą o zdrowiu i mechanizmach działania ludzkiego organizmu, a także o profilaktyce, która zapewni Ci wspaniałe samopoczucie fizyczne i psychiczne.

 
Projekt i wykonanie: Best Project