Diagnoza informacyjno-energetyczna urządzeniem QUANTEC

Niezaprzeczalnym jest już dzisiaj fakt, że nasza psychika jest silnie powiązana z ciałem fizycznym.

Organom przypisane są odpowiednie emocje, i tak jak kiedyś jeszcze nie przyszłoby nam do głowy, że przy depresji należy leczyć płuca, a lęki nas nie opuszczą bez wyleczenia nerek, dziś znamy już te zależności.

Działają one w dwie strony. Jeśli będzie się pracowało nad stanami lękowymi, to poprawi się także stan naszych nerek. Jeśli zadbamy o oczyszczenie nerek, coraz mniej sytuacji będziemy postrzegać jako lękowe.

Dziś wiemy już, że każda materia wibruje własnym, niepowtarzalnym spektrum częstotliwości, które niesie w sobie informację o obiekcie promieniującym. Dzięki tej wibracji wytwarza się biopole, które otacza każde ciało fizyczne. Jest to energetyczna otoczka naszego organizmu.
Wszelkie zaburzenia w funkcjonowaniu naszego organizmu, zarówno fizyczne jak i psychiczne zapisywane są właśnie w naszym biopolu.

Jedną z metod, pozwalających na analizowanie biopola danego organizmu stosujemy u siebie w gabinecie – jest to biokomunikacja instrumentalna urządzeniem Quantec, wykorzystująca prawa fizyki kwantowej.

Urządzenie Quantec wykrywa wszystkie możliwe obciążenia organizmu począwszy od wirusów i bakterii, po infekcje odzwierzęce, deficyty minerałów i pierwiastków śladowych, przeżyte konflikty emocjonalne, wpływ szkodliwego promieniowania i wiele innych uwarunkowań.
Pozwala ono także na odnalezienie początku łańcucha symptomów choroby i co za tym idzie, opracowanie skutecznej terapii, zajmującej się pierwotnymi przyczynami dolegliwości.

Urządzenie Quantec wykorzystuje kwanty energii (fotony) zawarte w fotografii i na ich podstawie analizuje stan energetyczny organizmu, proponując równocześnie plan naprawy znalezionych zaburzeń. Z tego względu wizyta w gabinecie nie jest warunkiem koniecznym, wystarczy przesłanie swojego zdjęcia w wersji elektronicznej.
Wynik przeprowadzonej analizy jest jednocześnie planem regulacji zachwianej równowagi energetycznej na trzech poziomach: fizycznym, psychicznym i duchowym. Plan naprawczy obejmuje usunięcie patologicznych czynników, wyrównywanie deficytów energetycznych tkanek i organów, zharmonizowanie poszczególnych powiązań zarówno fizycznych jak i psychicznych.
Informacje, niezbędne do odzyskania równowagi w polu biologicznym, dostarczane są pacjentowi dzięki urządzeniu przez dłuższy okres czasu w formie przesyłanych cykli wibracji.
Zmiany najszybciej odczuwalne są w sferze psychicznej. Poprawia się komfort psychiczny człowieka, dzięki czemu uaktywniają się samouzdrawiające siły organizmu.

Analizę urządzeniem Quantec można wykonać dla ludzi, zwierząt oraz obiektów.

Analiza może być przeprowadzona w naszym  gabinecie lub na odległość. Prosimy wówczas o wysłanie do nas zdjęcia analizowanej osoby, zwierzęcia, lub obiektu.
W wielu przypadkach stosujemy także test EAV w połączeniu z biokomunikacja instrumentalną, co daje bardzo dobre rezultaty.  

Dziedziny zastosowania QUANTECA:

  • psychosomatyka
  • doenergetyzowanie
  • harmonizacja organizmu
  • uzdatnianie wody
  • oczyszczanie zbiorników wodnych
  • uzdrawianie miejsca do spania
  • doradztwo gospodarcze
  • biologia budownictwa
  • usuwanie elektrosmogu
 
Projekt i wykonanie: Best Project