Bóle głowy

Bóle głowy


Czym są spowodowane? Jak można sobie pomóc?


 

Bóle głowy to jedna z najbardziej powszechnych dolegliwości. Z badań wynika, że około 70% polaków skarży się na okresowe bóle głowy. Większość nie wiąże ich jednak z chorobą i tłumaczy je jedynie stresem i przemęczeniem.

Ból jest wynikiem drażnienia obwodowych receptorów bólowych. Zdrowy organizm reaguje na taki bodziec i stara się usunąć jego przyczynę. Powracający ból głowy powinien być traktowany jako jeden z pierwszych objawów niepokojących zmian chorobowych w organizmie. Trzeba mieć świadomość, że bagatelizowane bóle głowy mogą świadczyć o bardzo poważnych chorobach, w tym guzach mózgu, tętniakach czy zapaleniu opon mózgowych. Nie rozpoznanie tych chorób na czas może doprowadzić do sytuacji krytycznej.

 

Bóle głowy – przyczyny ich powstawania

 

Istnieje wiele różnych rodzajów bólów głowy umiejscowionych w różnych jej obszarach. Przyczyn bólu w okolicach czaszki jest bardzo wiele i ich poznanie często bywa ogromnym wyzwaniem. Oprócz kosztownych tradycyjnych badań mamy tutaj do dyspozycji skuteczne alternatywne metody takie jak test EAV według metody dr. R. Volla.

Aby poznać przyczynę bólów głowy należy sprawdzić obciążenia organizmu i zależności ogólnoustrojowe, co pozwoli ustalić które narządy pracują nieprawidłowo i jaka jest tego przyczyna.

 

Poznaj przyczyny bólów głowy
Wykonaj TEST EAV

 

Bóle głowy mogą być spowodowane toksynami, które odkładane są w organizmie. Test EAV pozwala ustalić jaki toksyczne substancje znajdują się w orgazmie i jaki moją wpływ na jego prawidłowe funkcjonowanie.

Często przyczyną bólów głowy są pasożyty, które zatruwają organizm toksynami i upośledzają wchłaniania substancji odżywczych, witamin i minerałów. Bywa, że pasożyty nie dają żadnych innych objawów poza bólami głowy. Test EAV jest w stanie szybko i trafnie określić jakie pasożyty znajdują się w organizmie, co pozwala na dobranie odpowiedniej metody ich usunięcia.

 

Specjalista wykonujący pomiar w czasie testu EAV jest w stanie określić zaburzenia w gospodarce hormonalnej, które są częstą przyczyną bólów głowy (szczególnie u kobiet, ponieważ częściej cierpią na napięcia emocjonalne). Określenie za pomocą testu niedoborów minerałów i witamin pozwala na szybkie uzupełnienie tych braków i jeżeli to one powodowały bóle głowy dolegliwości te szybko miną.

Często bóle głowy związane są z nadciśnieniem tętniczym i aby je wyeliminować należy dokładnie sprawdzić przyczyny podwyższonego ciśnienia. W tej kwestii test EAV ma bardzo duże możliwości.

Bóle głowy mogą być związane z chorobami oczu, zatok, zębów. Ból ten promieniuje i osoba może nie być w stanie precyzyjnie go zlokalizować. Wykonany u nas test ma na celu dokonanie pomiaru pracy wszystkich ważnych narządów i ustalanie faktycznego źródła problemu.

 

Koniec z bólem głowy


Naturalna i skuteczna kuracja

Pierwsza podstawowa kwestia: przyjmowanie leków przeciwbólowych nie jest leczeniem jest tylko ukrywaniem objawów, a leki przeciwbólowe jeżeli nie poznamy prawdziwej przyczyny choroby można przyjmować cały czas, narażając się w tym momencie na ich skutki uboczne. Dodatkowo organizm uodparnia się na ich działanie i osoba z bolącą głową sięga po coraz większe dawki.

Znając przyczyny bólów głowy możemy wykorzystać dobrodziejstwa natury, zioła i wyciągi z owoców aby w naturalny sposób przywrócić równowagę w organizmie.

 

Test EAV pozwala wykryć przyczyny bólów głowy, 
dzięki czemu można zaplanować skuteczną i naturalną kurację.


Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu

 


 
Projekt i wykonanie: Best Project